-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (гіпохлорит натрію марки "А")
Тендер Prozorro UA-2024-06-04-009978-a
Завершена
125 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 628.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 628.65 UAH
Номер:
47add90746fa48ccad79de6c128a62c8
Внутрішній номер закупівлі:
21739304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-04-009978-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 730.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2024 16:00 - 09.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2024 16:00 - 12.06.2024 00:00
Аукціон:
12.06.2024 14:20 - 12.06.2024 14:49
Період кваліфікації:
12.06.2024 14:49 - 13.06.2024 09:21
Період завантаження договору:
19.06.2024 00:00 - 29.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 730.00 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (гіпохлорит натрію марки "А").