-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (гіпохлорит натрію марки "А")
Тендер Prozorro UA-2024-09-02-003538-a
Завершена
125 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 628.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 628.65 UAH
Номер:
385d75f644b0499fa05bd386e971e5b1
Внутрішній номер закупівлі:
22458553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-02-003538-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 730.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2024 12:06 - 07.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2024 12:06 - 10.09.2024 00:00
Аукціон:
10.09.2024 12:49 - 10.09.2024 13:18
Період кваліфікації:
10.09.2024 13:18 - 10.09.2024 16:52
Період завантаження договору:
16.09.2024 00:00 - 26.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 730.00 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (гіпохлорит натрію марки "А")