• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (гіпохлорит натрію марки "А")

Оголошено тендер

125 730.00 UAH
Номер: 6030fc92b4014ce49e44510c23f9e56c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-30-009375-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Замовник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Очікувана вартість: 125 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (гіпохлорит натрію марки "А")
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 30.08.2024 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума125 730.00 UAH