-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-005190-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
56524f2eac6b4005b7ea4de3062801f9
Внутрішній номер закупівлі:
28845853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-005190-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 12:09 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 12:09 - 15.04.2026 00:00
Аукціон:
з 15.04.2026 11:06
Період кваліфікації:
15.04.2026 00:00 - 16.04.2026 09:03
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт).