• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).

Оголошено тендер

240 000.00 UAH
Номер: 9bfdcba5235c44a1bdb951e786fbeec0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-07-003449-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Замовник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 07.04.2026 10:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума240 000.00 UAH