-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Тендер Prozorro UA-2025-04-09-004477-a
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер:
39f3647b1977435f9aef8b6b11b186b7
Внутрішній номер закупівлі:
24961709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-09-004477-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2025 11:21 - 14.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2025 11:21 - 17.04.2025 00:00
Аукціон:
17.04.2025 14:34 - 17.04.2025 15:09
Період кваліфікації:
17.04.2025 15:09 - 25.04.2025 15:11
Період завантаження договору:
01.05.2025 00:00 - 11.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 000.00 Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт).