-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Оголошено тендер
220 000.00
UAH
Номер:
ea1d013ce28748a281f7fa8f41056703
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-08-015914-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт)(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
08.04.2025 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 000.00 UAH