-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Тендер Prozorro UA-2025-10-22-004624-a
Завершена
107 442.00
UAH з ПДВ
Номер:
4cfaf986625e459ba6d5acd82fc3c5b7
Внутрішній номер закупівлі:
26844690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-22-004624-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
107 442.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2025 11:42 - 27.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2025 11:42 - 30.10.2025 00:00
Аукціон:
30.10.2025 13:24 - 30.10.2025 13:53
Період кваліфікації:
30.10.2025 13:53 - 31.10.2025 10:39
Період завантаження договору:
06.11.2025 00:00 - 16.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴107 442.00 Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).