• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).

Оголошено тендер

107 442.00 UAH
Номер: 33696b25ace94937bd068c583a3424c9
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-22-002868-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Замовник: КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Очікувана вартість: 107 442.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гіпохлорит натрію марки "А"(24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 22.10.2025 10:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума107 442.00 UAH