-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колг...×-
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
- ID: UA-2026-09-02-003164-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262053
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колг...×-
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
- ID: UA-2026-08-12-011631-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30068717
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки теплі жіночі, піжами жіно...×-
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки теплі жіночі, піжами жіночі, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені)
- ID: UA-2025-09-24-013824-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26545293
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєві, п...×-
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєві, піжами жіночі, труси жіночі, панталони, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені)
- ID: UA-2024-04-30-006831-a
- Дата створення : 30.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21441237
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєвий,...×-
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєвий, халати жіночі літній, піжами жіночі, труси жіночі, панталони, колготи жіночі)
- ID: UA-2023-05-11-012078-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17748009
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
18310000-5: Спідня білизна (Колготи, носки х/б, носки махрові, труси, панталони, майка жін...×-
18310000-5: Спідня білизна (Колготи, носки х/б, носки махрові, труси, панталони, майка жіноча)
- ID: UA-2022-06-16-000563-a
- Дата створення : 16.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14753357
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна- ID: UA-2021-08-30-006028-a
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11292429
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна- ID: UA-2021-07-02-001262-a
- Дата створення : 02.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10559668
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна- ID: UA-2021-06-09-000955-a
- Дата створення : 09.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10254548
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18310000-5 — Спідня білизна- ID: UA-2021-05-26-001428-a
- Дата створення : 26.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10052978
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна- ID: UA-2021-02-19-002621-a
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8714991
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна- ID: UA-2020-11-02-001759-a
- Дата створення : 02.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6996474
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна- ID: UA-2020-11-02-001635-a
- Дата створення : 02.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6995688
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна- ID: UA-2020-09-28-002259-c
- Дата створення : 28.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6482888
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна- ID: UA-2020-09-28-001455-c
- Дата створення : 28.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6480155
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаТорги не відбулисяТорги не відбулися -