• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

18310000-5 Спідня білизна

труси жіночі, панталони жіночі, майка жіноча, сорочка нічна жіноча

Завершена

113 540.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 567.70 UAH
Номер: 9556c64db24c499e8d86682aa7f48a4b
Внутрішній номер закупівлі: 6482888
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-28-002259-c   
Замовник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Контактна особа: Глова Тетяна Володимирівна +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 113 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.09.2020 13:13 - 12.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 28.09.2020 13:13 - 22.10.2020 13:02
Аукціон: 23.10.2020 11:13 - 23.10.2020 11:40
Період кваліфікації: 23.10.2020 11:40 - 27.10.2020 09:40
Період завантаження договору: 27.10.2020 09:40 - 16.11.2020 09:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴113 540.00 18310000-5 Спідня білизна