• Відкриті торги
  • КЕП

18310000-5 Спідня білизна

Оголошено тендер

113 540.00 UAH
Номер: 6d07afd2d11b496d82bc4bdab18c1dcc
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-11-004765-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Замовник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Очікувана вартість: 113 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 18310000-5 Спідня білизна
Примітки: труси жіночі, панталони жіночі, майка жіноча, сорочка нічна жіноча
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.09.2020 12:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
труси жіночі
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 400 штуки
Період постачання до 31.12.2020
панталони жіночі
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 635 штуки
Період постачання до 31.12.2020
майка жіноча
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 630 штуки
Період постачання до 31.12.2020
сорочка нічна жіноча
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 90 штуки
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опиструси жіночі, панталони жіночі, майка жіноча, сорочка нічна жіноча
Сума113 540.00 UAH