• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

18310000-5 Спідня білизна

труси жіночі, панталони жіночі, майка жіноча, сорочка нічна жіноча

Завершена

113 540.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 567.70 UAH
Період уточнення: 28.09.2020 13:13 - 12.10.2020 00:00
Відповідь надана

Прохання про внесення змін

Номер: 89dd9212963841b4b2b27b4c07776d70
Дата опублікування: 30.09.2020 14:29
Опис: Доброго дня. Просимо внести змінити і прибрати вимогу стосовно банківської гарантії, так як обєми закупівлі та очікувана вартість є невеликою. Будемо вдячні якщо ви внесете зміни і підете на зустріч бажаючим взяти участь у даній закупівлі!
Відповідь: Доброго дня! Зміни вносити не можемо, так як виконуємо рекомендації Юридичного департаменту Полтавської обласної державної адміністрації.
Дата відповіді: 30.09.2020 14:39