-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєві, піжами жіночі, труси жіночі, панталони, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені)
Тендер Prozorro UA-2024-04-30-006831-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
9cdbd6f322ff4532bbef71f190661ef2
Внутрішній номер закупівлі:
21441237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-30-006831-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Гелетей +380534331386 kpni@ukr.net https://kpnbi.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2024 14:49 - 05.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2024 14:49 - 08.05.2024 23:00
Період кваліфікації:
08.05.2024 23:01 - 09.05.2024 08:54
Період завантаження договору:
15.05.2024 00:00 - 25.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Шкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєві, піжами жіночі, труси жіночі, панталони, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені