-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєві, піжами жіночі, труси жіночі, панталони, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені)
Тендер Prozorro UA-2024-04-30-006831-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
30.04.2024 14:49 - 05.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим