-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєві, піжами жіночі, труси жіночі, панталони, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
7b44264381914f3c8047c82f7013fe7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-22-011381-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєві, піжами жіночі, труси жіночі, панталони, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.04.2024 14:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шкарпетки бавовняні
Кількість
250 пара
Період постачання
(не задано)
шкарпетки махрові
Кількість
350 пара
Період постачання
(не задано)
халати жіночі баєвий
Кількість
160 штука
Період постачання
(не задано)
труси жіночі
Кількість
440 штука
Період постачання
(не задано)
панталони
Кількість
140 штука
Період постачання
(не задано)
Колготи жіночі бавовняні
Кількість
570 штука
Період постачання
(не задано)
Майка жіноча натільна
Кількість
325 штука
Період постачання
(не задано)
піжами жіночі
Кількість
55 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписШкарпетки бавовняні, шкарпетки махрові, халати жіночі баєві, піжами жіночі, труси жіночі, панталони, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені
Сума200 000.00 UAH