-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки теплі жіночі, піжами жіночі, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені)
Тендер Prozorro UA-2025-09-24-013824-a
Завершена
159 050.00
UAH з ПДВ
Номер:
ca3278c7b1f546d6bf1f70edd83c0ce1
Внутрішній номер закупівлі:
26545293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-24-013824-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Лямченко +380534331386 kpni@ukr.net https://kpnbi.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
159 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2025 16:35 - 03.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2025 16:35 - 06.10.2025 00:00
Аукціон:
06.10.2025 15:31 - 06.10.2025 15:54
Період кваліфікації:
06.10.2025 15:54 - 07.10.2025 16:55
Період завантаження договору:
13.10.2025 00:00 - 23.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴159 050.00 Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки теплі жіночі, піжами жіночі, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені