-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки теплі жіночі, піжами жіночі, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені)
Оголошено тендер
159 050.00
UAH
Номер:
ee28d6930736411eb3855d242416d31e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-04-015518-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
159 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки теплі жіночі, піжами жіночі, колготи жіночі бавовняні, майки жіночі натільні подовжені)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2025 16:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шкарпетки бавовняні жіночі
Кількість
360 пара
Період постачання
(не задано)
Шкарпетки теплі жіночі
Кількість
310 пара
Період постачання
(не задано)
піжама жіноча
Кількість
28 комплект
Період постачання
(не задано)
колготи жіночі бавовняні
Кількість
550 штука
Період постачання
(не задано)
майка жіночі натільна подовжена
Кількість
484 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛісне
Сума159 050.00 UAH