• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

18310000-5 Спідня білизна

Труси жіночі, панталони жіночі

Завершена

40 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
Номер: a74132aae0c74b3d90b0747c025ecd74
Внутрішній номер закупівлі: 11292429
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-30-006028-a   
Замовник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Контактна особа: Гелетей Євген Юрійович +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 200.00 UAH
Період уточнення: 30.08.2021 14:56 - 05.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2021 14:56 - 15.09.2021 00:00
Аукціон: 15.09.2021 13:56 - 15.09.2021 14:19
Період кваліфікації: 15.09.2021 14:19 - 21.09.2021 10:34
Період завантаження договору: 21.09.2021 10:34 - 11.10.2021 10:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труси жіночі
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 39234, Україна, Полтавська область, с. Лісне, вул. Миру, 63 На карті
панталони жіночі
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 700 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЄРЕМЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНА

Оскарження: 21.09.2021 10:34 - 02.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 39 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2021 10:34
Відповіді на вимоги 10
Документи 49
Скарги 0
ФОП БОНДАРЕНКО ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ
Початкова пропозиція 39 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: ce0b0f0a3dbc4dd68f829b7e1c570012
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-30-006028-a-a1
Постачальник: ФОП ЄРЕМЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНА
Номер договору: 397
Сума договору: 39 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.10.2021 11:08 - 31.12.2021 11:08
Дата підписання: 06.10.2021 11:08
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 397 Спідня білизна.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s