• Відкриті торги
  • КЕП

18310000-5 Спідня білизна

39 300.00 UAH без ПДВ
Номер: ce0b0f0a3dbc4dd68f829b7e1c570012
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-30-006028-a-a1
Замовник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Постачальник: ФОП ЄРЕМЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Номер договору: 397
Дата підписання: 06.10.2021 11:08
Період дії договору: 06.10.2021 11:08 - 31.12.2021 11:08
Сума договору: 39 300.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 39 300.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труси жіночі
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 39234, Україна, Полтавська область, с. Лісне, вул. Миру, 63 На карті
панталони жіночі
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 700 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації