-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Оголошено тендер
40 000.00
UAH
Номер:
5ae4f9633fc043d886d413c2517580f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-20-006200-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18310000-5 Спідня білизна
Примітки:
Труси жіночі, панталони жіночі
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.08.2021 13:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труси жіночі
Кількість
600 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
панталони жіночі
Кількість
700 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТруси жіночі, панталони жіночі
Сума40 000.00 UAH