-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Тендер Prozorro UA-2020-09-28-001455-c
халат жіночий байковий теплий, піжама нічна жіноча тепла
Торги не відбулися
56 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 281.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 281.40 UAH
Номер:
a86e84f51c3c414d8c69b63a4b0eafde
Внутрішній номер закупівлі:
6480155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-28-001455-c
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Глова Тетяна Володимирівна +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.09.2020 11:35 - 12.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2020 11:35 - 22.10.2020 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 280.00 18310000-5 Спідня білизна