-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Оголошено тендер
56 280.00
UAH
Номер:
0b78464ca1cd4c17a1ae52c6e2b21c0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-11-004820-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
56 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18310000-5 Спідня білизна
Примітки:
халат жіночий байковий теплий, піжама нічна жіноча тепла
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.09.2020 12:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
халат жіночий байковий теплий
Кількість
210 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
піжама нічна жіноча тепла
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описхалат жіночий байковий теплий, піжама нічна жіноча тепла
Сума56 280.00 UAH