-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Тендер Prozorro UA-2020-09-28-001455-c
халат жіночий байковий теплий, піжама нічна жіноча тепла
Торги не відбулися
56 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 281.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 281.40 UAH
Період уточнення:
28.09.2020 11:35 - 12.10.2020 00:00
Відповідь надана
Прохання про внесення змін
Номер:
dc7bd5b681c04b698da41d354109d621
Дата опублікування:
30.09.2020 14:27
Опис:
Доброго дня. Просимо внести змінити і прибрати вимогу стосовно банківської гарантії, так як обєми закупівлі та очікувана вартість є невеликою.
Будемо вдячні якщо ви внесете зміни і підете на зустріч бажаючим взяти участь у даній закупівлі!
Відповідь:
Доброго дня! Зміни вносити не можемо, так як виконуємо рекомендації Юридичного департаменту Полтавської обласної державної адміністрації.
Дата відповіді:
30.09.2020 14:37
Відповідь надана
Роз'яснення по товару
Номер:
a4051146c6ac497aaa36eb366f15ab2f
Дата опублікування:
29.09.2020 17:32
Опис:
Доброго дня! Халат може бути на гудзиках?
Відповідь:
Доброго дня! Халат жіночий байковий
теплий - повинна бути застібка блискавка.
Дата відповіді:
30.09.2020 08:13
Відповідь надана
Роз'яснення по товару
Номер:
743aa4e62c5d4e8295978e0c798b3090
Дата опублікування:
29.09.2020 17:31
Опис:
Доброго дня! Піжама жіноча має складатися з кофти та штанів. Кофта має бути на гудзиках чи без будь яких застібок?
Відповідь:
Доброго дня! Піжама нічна жіноча тепла повинна складатися з кофти та штанів. Кофта має бути без будь яких застібок.
Дата відповіді:
30.09.2020 08:21