-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Тендер Prozorro UA-2021-06-09-000955-a
Халат (фланель) зима, халат (бязь) літо
Торги не відбулися
105 525.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 527.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 527.63 UAH
Номер:
031a79d6f5474f0891fffed4b8afcd31
Внутрішній номер закупівлі:
10254548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-09-000955-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гелетей Євген Юрійович +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 525.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
527.63 UAH
Період уточнення:
09.06.2021 11:12 - 15.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2021 11:12 - 25.06.2021 00:00
Аукціон:
з 25.06.2021 14:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник оплачує 100 % вартості фактично поставленого товару шляхом перерахування грошових коштів згідно з рахунком-фактурою на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту поставки Товару та підписання представниками Сторін накладної та акту приймального контролю (якості) Товару, за умови наявності відповідного фінансування. У разі затримки бюджетного фінансування, оплата здійснюється протягом 5 банківських днів з дати надходження грошових коштів на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Халат (фланель) зима
Кількість
210 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
халат (бязь) літо
Кількість
210 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЄРЕМЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3308615443
-
Контактна особа:
Фізична особа-підприємець Єремчук Ольга Юріївна +380634708264 foperemchuk@gmail.com
-
Адреса:
31430, Україна, Хмельницька область, Старосинявський район, село Паплинці, ВУЛИЦЯ НОВОСЕЛІВКА, будинок 70
Початкова пропозиція
46 767.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 767.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0