-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Оголошено тендер
105 525.00
UAH
Номер:
e0f3db6b84634f2fb2732507dfe765e8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-28-000755-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
105 525.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18310000-5 Спідня білизна
Примітки:
Халат (фланель) зима, халат (бязь) літо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.05.2021 10:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Халат (фланель) зима
Кількість
210 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
халат (бязь) літо
Кількість
210 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписХалат (фланель) зима, халат (бязь) літо
Сума105 525.00 UAH