-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Тендер Prozorro UA-2020-11-02-001635-a
гамаші жіночі утеплені, шкарпетки жіночі теплі, колготки жіночі
Торги не відбулися
20 930.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 104.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 104.65 UAH
Номер:
43423ece4308429d834ac5cf1041e5d4
Внутрішній номер закупівлі:
6995688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-02-001635-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Глова Тетяна Володимирівна +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 930.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2020 15:02 - 08.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2020 15:02 - 18.11.2020 14:57
Аукціон:
19.11.2020 15:43 - 19.11.2020 16:04
Період кваліфікації:
19.11.2020 16:04 - 14.12.2020 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 930.00 18310000-5 Спідня білизна