-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Оголошено тендер
20 930.00
UAH
Номер:
333a99fc9e4d4793ba0fb397ba7c451d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-23-006673-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18310000-5 Спідня білизна
Примітки:
гамаші жіночі утеплені, шкарпетки жіночі теплі, колготки жіночі
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.10.2020 12:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
гамаші жіночі утеплені
Кількість
125 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
шкарпетки жіночі теплі
Кількість
202 пара
Період постачання
до 31.12.2020
колготки жіночі
Кількість
105 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описгамаші жіночі утеплені, шкарпетки жіночі теплі, колготки жіночі
Сума20 930.00 UAH