-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003164-a
Завершена
411 165.00
UAH без ПДВ
Номер:
479c9cdb3611460a923ee99f94517956
Внутрішній номер закупівлі:
30262053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003164-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Лямченко +380991250371 kpni@ukr.net https://kpnbi.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
411 165.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкарпетки бавовняні жіночі розміри 36-42
Кількість
600 пара
Період постачання
до 30.09.2026
Шкарпетки напіввовняні жіночі розміри 36-42
Кількість
600 пара
Період постачання
до 30.09.2026
Колготи жіночі бавовняні розміри 23-31
Кількість
600 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Майка жіноча натільна подовжена розміри 46-64
Кількість
320 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Піжама нічна жіноча утеплена розміри 46-64
Кількість
180 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Труси жіночі розміри 46-64
Кількість
615 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Панталони жіночі розміри 48-66
Кількість
585 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Халат велюровий розміри 46-64
Кількість
200 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Гусак Єва Максимівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3754005607
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Івасюка Володимира будинок 10 квартира 103
Ціна пропозиції
411 165.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7c5eb47c054e4981814a322a86e78e5c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-003164-a-a1
Постачальник:
Гусак Єва Максимівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3754005607
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Івасюка Володимира будинок 10 квартира 103
Номер договору:
353
Сума договору:
411 165.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний