• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

18310000-5 Спідня білизна

гамаші жіночі утеплені – 206 шт., шкарпетки жіночі махрові – 466 шт., шкарпетки жіночі літні – 466 шт., колготки жіночі утепленні – 542 шт.

Завершена

88 977.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 444.89 UAH
Номер: e3910ee96a3545a49c8875901674c37f
Внутрішній номер закупівлі: 8714991
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-19-002621-a   
Замовник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Контактна особа: Бородін Данило Ігорович +380534331386 kpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 88 977.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 444.89 UAH
Період уточнення: 19.02.2021 15:02 - 26.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.02.2021 15:02 - 08.03.2021 10:52
Аукціон: 09.03.2021 11:38 - 09.03.2021 11:59
Період кваліфікації: 09.03.2021 11:59 - 12.03.2021 15:47
Період завантаження договору: 12.03.2021 15:47 - 01.04.2021 15:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
гамаші жіночі утеплені
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 206 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 39234, Україна, Полтавська область, с. Лісне, вул. Миру, 63 На карті
шкарпетки жіночі махрові
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 466 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 39234, Україна, Полтавська область, с. Лісне, вул. Миру, 63 На карті
шкарпетки жіночі літні
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 466 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 39234, Україна, Полтавська область, с. Лісне, вул. Миру, 63 На карті
колготки жіночі утепленні
Код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
Кількість 542 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 39234, Україна, Полтавська область, с. Лісне, вул. Миру, 63 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЄРЕМЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНА

Оскарження: 12.03.2021 15:47 - 23.03.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 44 324.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 324.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2021 15:47
Відповіді на вимоги 10
Документи 47
Скарги 0
ФОП ГРИНЬКЕВИЧ АРТЕМ ЛЕОНІДОВИЧ
Початкова пропозиція 83 588.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 588.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 36
Скарги 0

Контракти

Номер: 73fcdf93d3194d9cb55138c502ceb976
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-19-002621-a-c1
Постачальник: ФОП ЄРЕМЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНА
Номер договору: 158
Сума договору: 44 324.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.04.2021 08:48 - 31.12.2021 08:48
Дата підписання: 01.04.2021 08:48
Статус:
Виконаний
pdf
Дог. № 158 Спідня білизна.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s