-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Оголошено тендер
88 977.00
UAH
Номер:
efbf56df4d2046269c07731cae5aa74e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-09-007427-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
88 977.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18310000-5 Спідня білизна
Примітки:
гамаші жіночі утеплені – 206 шт., шкарпетки жіночі махрові – 466 шт., шкарпетки жіночі літні – 466 шт., колготки жіночі утепленні – 542 шт.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.02.2021 13:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
гамаші жіночі утеплені
Кількість
206 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
шкарпетки жіночі махрові
Кількість
466 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
шкарпетки жіночі літні
Кількість
466 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
колготки жіночі утепленні
Кількість
542 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описгамаші жіночі утеплені – 206 шт., шкарпетки жіночі махрові – 466 шт., шкарпетки жіночі літні – 466 шт., колготки жіночі утепленні – 542 шт.
Сума88 977.00 UAH