-
Відкриті торги
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
44 324.00
UAH без ПДВ
Номер:
73fcdf93d3194d9cb55138c502ceb976
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-19-002621-a-c1
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Контактна особа:
Бородін Данило Ігорович +380534331386 kpni@ukr.net
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, ЛІСНЕ, вул. Миру, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП ЄРЕМЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3308615443
-
Контактна особа:
Фізична особа-підприємець Єремчук Ольга Юріївна +380634708264 foperemchuk@gmail.com
-
Адреса:
31430, Україна, Хмельницька область, Старосинявський район, село Паплинці, ВУЛИЦЯ НОВОСЕЛІВКА, будинок 70
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Номер договору:
158
Дата підписання:
01.04.2021 08:48
Період дії договору:
01.04.2021 08:48 - 31.12.2021 08:48
Сума договору:
44 324.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
44 324.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
гамаші жіночі утеплені
Кількість
206 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
шкарпетки жіночі махрові
Кількість
466 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
шкарпетки жіночі літні
Кількість
466 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
колготки жіночі утепленні
Кількість
542 штуки
Період постачання
до 31.12.2021