-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна
Тендер Prozorro UA-2021-02-19-002621-a
гамаші жіночі утеплені – 206 шт., шкарпетки жіночі махрові – 466 шт., шкарпетки жіночі літні – 466 шт., колготки жіночі утепленні – 542 шт.
Завершена
88 977.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 444.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 444.89 UAH
Період уточнення:
19.02.2021 15:02 - 26.02.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим