-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-011631-a
Торги не відбулися
417 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
ac0ade6c4ee042dcac03ef6272dce675
Внутрішній номер закупівлі:
30068717
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-011631-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Лямченко +380991250371 kpni@ukr.net https://kpnbi.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
18310000-5 Спідня білизнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
417 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 17:09 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 17:09 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴417 900.00 18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)