• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)

Оголошено тендер

501 480.00 UAH
Номер: f21f797382a943ae8d1fba2ac745336e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-013221-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Замовник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Очікувана вартість: 501 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.08.2026 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шкарпетки бавовняні жіночі
Код ДК 021:2015: 18317000-4 Шкарпетки
Кількість 600 пара
Період постачання (не задано)
Шкарпетки напіввовняні жіночі
Код ДК 021:2015: 18317000-4 Шкарпетки
Кількість 600 пара
Період постачання (не задано)
Колготи жіночі бавовняні
Код ДК 021:2015: 18316000-7 Колготи
Кількість 600 штука
Період постачання (не задано)
Майка жіноча натільна подовжена
Код ДК 021:2015: 18318400-5 Майки
Кількість 320 штука
Період постачання (не задано)
Піжама нічна жіноча утеплена
Код ДК 021:2015: 18318300-4 Піжами
Кількість 180 комплект
Період постачання (не задано)
Труси жіночі
Код ДК 021:2015: 18313000-6 Жіночі труси
Кількість 615 штука
Період постачання (не задано)
Панталони жіночі
Код ДК 021:2015: 18313000-6 Жіночі труси
Кількість 585 штука
Період постачання (не задано)
Халат велюровий
Код ДК 021:2015: 18318200-3 Халати
Кількість 200 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛісне
Сума501 480.00 UAH