-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-10-11-013000-b
- Дата створення : 11.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11939110
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-09-24-006754-b
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11701112
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-08-30-001608-a
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11285281
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-08-30-001323-a
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11284850
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-05-18-004137-b
- Дата створення : 18.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9915145
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-04-23-006337-a
- Дата створення : 23.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9664741
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-04-23-006227-a
- Дата створення : 23.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9664585
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-03-29-000658-a
- Дата створення : 29.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9270043
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-03-27-003977-c
- Дата створення : 27.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9268052
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-03-27-003942-c
- Дата створення : 27.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9267995
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2021-03-27-003914-c
- Дата створення : 27.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9267969
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Грифи, комплект кольорової штанги олімпійської, помост важкоатлетичний за кодом 37440000-4...×-
Грифи, комплект кольорової штанги олімпійської, помост важкоатлетичний за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2020-11-14-000636-c
- Дата створення : 14.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7202907
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора...×-
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2020-11-14-000627-c
- Дата створення : 14.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7202895
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інвентар для фітнесу ДК 021:2015: 37440000-4 (Лот 1: бігові доріжки, орбітреки, велотрен...×-
Інвентар для фітнесу ДК 021:2015: 37440000-4 (Лот 1: бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, степпери, лавки, стійки, штанги, силові тренажери ДК 021:2015: 37440000-4; Лот 2: гантелі ДК 021:2015: 37440000-4)
- ID: UA-2020-08-03-001784-a
- Дата створення : 03.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5785120
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інвентар для фітнесу ДК 021:2015: 37440000-4 (Лот 1: бігові доріжки, орбітреки, велотрен...×-
Інвентар для фітнесу ДК 021:2015: 37440000-4 (Лот 1: бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, степпери, лавки, стійки, штанги, силові тренажери ДК 021:2015: 37440000-4; Лот 2: гантелі ДК 021:2015: 37440000-4)
- ID: UA-2020-07-31-001797-c
- Дата створення : 31.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5770999
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуТорги відміненоТорги відмінено -