-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-04-23-006227-a
Торги відмінено
326 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 634.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 634.50 UAH
Номер:
d69e05e8c4fc44a6931586526086368f
Внутрішній номер закупівлі:
9664585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-23-006227-a
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
326 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 634.50 UAH
Період уточнення:
23.04.2021 22:25 - 29.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2021 22:25 - 09.05.2021 12:00
Аукціон:
11.05.2021 12:39 - 11.05.2021 13:00
Період кваліфікації:
11.05.2021 13:00 - 17.05.2021 16:16
Період завантаження договору:
17.05.2021 16:16 - 06.06.2021 16:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату після отримання товару згідно наданої видаткової накладної протягом 10 календарних днів з дати отримання товару при наявності фінансування. У випадку відсутності фінансування, Покупець зобов’язується провести оплату протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня надходження коштів на його рахунок. Договір може бути розірваний у разі відсутності фінансування, про що Покупець повідомляє Продавця протягом трьох днів, з дня повідомлення Покупцем та Продавцем укладається додаткова угода.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальні тренажери
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Місце постачання
49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6
На карті
Інформація про скасування
Номер:
f6b0e4e536bf4f9387d67e4522cd6064
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
05.06.2021 14:15 - 16.06.2021 00:00
Дата опублікування:
05.06.2021 14:15
Дата виконання:
16.06.2021 00:00
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОРКІН ДМИТРО ГЕННАДІЙОВИЧ"
Оскарження: 15.05.2021 08:46 - 26.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3111013671
-
Контактна особа:
Дмитро Коркін +380990620246 dd242448@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, ВУЛИЦЯ ДЮМІНА, будинок 69/22, квартира 16
Оскарження: 15.05.2021 08:46 - 26.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
326 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.05.2021 08:46
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
ФОП "ЧЕРНИШЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА"
Оскарження: 17.05.2021 16:16 - 28.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2438814622
-
Контактна особа:
Людмила Чернишева +380667681077 info@meryl.com.ua
-
Адреса:
03069, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ТРАВНЕВА, будинок 10, квартира 3
Оскарження: 17.05.2021 16:16 - 28.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
326 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.05.2021 16:16
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
ba58eb94ed40466d93a52b9367b5f252
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-23-006227-a-b1
Постачальник:
ФОП "ЧЕРНИШЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2438814622
-
Контактна особа:
Людмила Чернишева +380667681077 info@meryl.com.ua
-
Адреса:
03069, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ТРАВНЕВА, будинок 10, квартира 3
Сума договору:
326 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
326 760.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації