• Відкриті торги
  • КЕП

Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Оголошено тендер

326 900.00 UAH
Номер: 278d1682a4ab4d818148793c8f32841c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-23-006490-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
Замовник: Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
Очікувана вартість: 326 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесу
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 23.04.2021 21:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Веслувальні тренажери
Код ДК 021:2015: 37441400-5 Веслувальні тренажери
Кількість 7 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума326 900.00 UAH