• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Торги не відбулися

73 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 365.50 UAH
Номер: 1fb8015a2418485fb207a6fb93a39718
Внутрішній номер закупівлі: 9915145
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-18-004137-b   
Замовник: Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
Контактна особа: Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 73 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 365.50 UAH
Період уточнення: 18.05.2021 11:30 - 24.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.05.2021 11:30 - 03.06.2021 00:00
Аукціон: 03.06.2021 12:01 - 03.06.2021 12:22
Період кваліфікації: 03.06.2021 12:22 - 11.06.2021 15:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальний тренажер
Код ДК 021:2015: 37441400-5 Веслувальні тренажери
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЧЕРНИШЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА"

Оскарження: 11.06.2021 15:53 - 22.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 73 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.06.2021 15:53
Відповіді на вимоги 11
Документи 13
Скарги 0
ФОП "КОРКІН ДМИТРО ГЕННАДІЙОВИЧ"

Оскарження: 11.06.2021 15:55 - 22.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 73 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.06.2021 15:55
Відповіді на вимоги 11
Документи 7
Скарги 0