• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Торги відмінено

326 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 634.50 UAH
Номер: f1521053c0e64e509fa8bbda23cec2ce
Внутрішній номер закупівлі: 9270043
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-29-000658-a   
Замовник: Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
Контактна особа: Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 326 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 634.50 UAH
Період уточнення: 29.03.2021 09:22 - 04.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.03.2021 09:22 - 14.04.2021 00:00
Аукціон: 14.04.2021 11:59 - 14.04.2021 12:26
Період кваліфікації: з 14.04.2021 12:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальні тренажери
Код ДК 021:2015: 37441400-5 Веслувальні тренажери
Кількість 7 штуки
Період постачання до 14.05.2021
Місце постачання 49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6 На карті

Інформація про скасування

Номер: bb995a5b114c4ad5979604523b4a01bc
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 20.04.2021 18:42 - 01.05.2021 00:00
Дата опублікування: 20.04.2021 18:42
Дата виконання: 01.05.2021 00:03
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІТ ФІТНЕС"
Початкова пропозиція 296 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 11
Документи 22
Скарги 0
ФОП "ЧЕРНИШЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА"
Початкова пропозиція 322 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 13
Скарги 0
ФОП Хорольський В.П.
Початкова пропозиція 326 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 9
Скарги 0