-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-03-27-003942-c
Торги відмінено
326 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 634.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 634.50 UAH
Номер:
affbe0bb711d49aeab8d81b946fc967b
Внутрішній номер закупівлі:
9267995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-27-003942-c
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
326 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 634.50 UAH
Період уточнення:
27.03.2021 21:41 - 04.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2021 21:41 - 14.04.2021 00:00
Аукціон:
з 14.04.2021 12:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату після отримання товару згідно наданої видаткової накладної протягом 10 календарних днів з дати отримання товару при наявності фінансування. У випадку відсутності фінансування, Покупець зобов’язується провести оплату протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня надходження коштів на його рахунок. Договір може бути розірваний у разі відсутності фінансування, про що Покупець повідомляє Продавця протягом трьох днів, з дня повідомлення Покупцем та Продавцем укладається додаткова угода.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальні тренажери
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 14.05.2021
Місце постачання
49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6
На карті
Інформація про скасування
Номер:
381ef89c099c4da995f1cdb4835224fb
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
29.03.2021 08:59 - 09.04.2021 00:00
Дата опублікування:
29.03.2021 08:59
Дата виконання:
09.04.2021 00:02
Статус:
Виконано