-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-03-27-003977-c
Торги відмінено
73 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 365.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 365.50 UAH
Номер:
50dbe3640502447aa2012c794e4d77cc
Внутрішній номер закупівлі:
9268052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-27-003977-c
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
365.50 UAH
Період уточнення:
27.03.2021 22:56 - 04.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2021 22:56 - 14.04.2021 00:00
Аукціон:
14.04.2021 12:54 - 14.04.2021 13:15
Період кваліфікації:
з 14.04.2021 13:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату після отримання товару згідно наданої видаткової накладної протягом 10 календарних днів з дати отримання товару при наявності фінансування. У випадку відсутності фінансування, Покупець зобов’язується провести оплату протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня надходження коштів на його рахунок. Договір може бути розірваний у разі відсутності фінансування, про що Покупець повідомляє Продавця протягом трьох днів, з дня повідомлення Покупцем та Продавцем укладається додаткова угода.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальний тренажер
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 14.05.2021
Місце постачання
49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6
На карті
Інформація про скасування
Номер:
97475e3a1424409da1b358412ff5b76a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
20.04.2021 18:32 - 01.05.2021 00:00
Дата опублікування:
20.04.2021 18:32
Дата виконання:
01.05.2021 00:01
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЧЕРНИШЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2438814622
-
Контактна особа:
Людмила Чернишева +380667681077 info@meryl.com.ua
-
Адреса:
03069, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ТРАВНЕВА, будинок 10, квартира 3
Початкова пропозиція
73 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ФОП Хорольський В.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3620108852
-
Контактна особа:
Хорольський Владислав Петрович +380632366377 0632366377@ukr.net
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с. Станишівка
Початкова пропозиція
73 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
11
Документи
9
Скарги
0