-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-03-27-003977-c
Торги відмінено
73 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 365.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 365.50 UAH
Період уточнення:
27.03.2021 22:56 - 04.04.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим