-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-013000-b
Завершена
340 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 701.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 701.75 UAH
Номер:
639b7b49633741d5b6923b8ee8046f60
Внутрішній номер закупівлі:
11939110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-11-013000-b
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
340 350.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 701.75 UAH
Період уточнення:
11.10.2021 21:43 - 17.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2021 21:43 - 27.10.2021 00:00
Аукціон:
27.10.2021 15:30 - 27.10.2021 15:53
Період кваліфікації:
27.10.2021 15:53 - 01.11.2021 10:21
Період завантаження договору:
01.11.2021 10:21 - 21.11.2021 10:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату після отримання товару згідно наданої видаткової накладної протягом 10 календарних днів з дати отримання товару при наявності фінансування. У випадку відсутності фінансування, Покупець зобов’язується провести оплату протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня надходження коштів на його рахунок. Договір може бути розірваний у разі відсутності фінансування, про що Покупець повідомляє Продавця протягом трьох днів, з дня повідомлення Покупцем та Продавцем укладається додаткова угода.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальні тренажери
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 22.11.2021
Місце постачання
49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГЕТЬМАН АНАСТАСІЯ ЮРІЇВНА
"
Оскарження: 01.11.2021 10:21 - 12.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3555502443
-
Контактна особа:
Гетьман Анастасія +380639547599 getmananastasia1997@gmail.com
-
Адреса:
36005, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Черепанова, будинок 2, квартира 1
Оскарження: 01.11.2021 10:21 - 12.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
340 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2021 10:21
Відповіді на вимоги
11
Документи
9
Скарги
0
ФОП Шапошник Роман Федорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2876007054
-
Контактна особа:
Шапошник Роман Федорович +380675309585 fop.rfs@gmail.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчук, 287-й квартал, б. 16, кв. 36
Початкова пропозиція
340 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c5f8f09e3db486ba904a64d3f5ce38d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-11-013000-b-a1
Постачальник:
ФОП "ГЕТЬМАН АНАСТАСІЯ ЮРІЇВНА
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3555502443
-
Контактна особа:
Гетьман Анастасія +380639547599 getmananastasia1997@gmail.com
-
Адреса:
36005, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Черепанова, будинок 2, квартира 1
Номер договору:
80
Сума договору:
340 350.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
16.11.2021 10:00
Статус:
Виконаний