-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
340 350.00
UAH без ПДВ
Номер:
8c5f8f09e3db486ba904a64d3f5ce38d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-11-013000-b-a1
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Контактна особа:
Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ГЕТЬМАН АНАСТАСІЯ ЮРІЇВНА
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3555502443
-
Контактна особа:
Гетьман Анастасія +380639547599 getmananastasia1997@gmail.com
-
Адреса:
36005, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Черепанова, будинок 2, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Номер договору:
80
Дата підписання:
16.11.2021 10:00
Період дії договору:
16.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
340 350.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
340 350.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальні тренажери
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 22.11.2021
Місце постачання
49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6
На карті