-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-006754-b
Торги не відбулися
340 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 701.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 701.75 UAH
Номер:
0aa0bd5dcdf44842940b190f09efdeaf
Внутрішній номер закупівлі:
11701112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-24-006754-b
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
340 350.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 701.75 UAH
Період уточнення:
24.09.2021 13:30 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2021 13:30 - 11.10.2021 00:00
Аукціон:
з 11.10.2021 11:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату після отримання товару згідно наданої видаткової накладної протягом 10 календарних днів з дати отримання товару при наявності фінансування. У випадку відсутності фінансування, Покупець зобов’язується провести оплату протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня надходження коштів на його рахунок. Договір може бути розірваний у разі відсутності фінансування, про що Покупець повідомляє Продавця протягом трьох днів, з дня повідомлення Покупцем та Продавцем укладається додаткова угода.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальні тренажери
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 10.11.2021
Місце постачання
49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ФУРДИК КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3402704565
-
Контактна особа:
Катерина Фурдик +380963452812 furdikkaterina@gmail.com
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВИБОРЗЬКА, будинок 2/24
Початкова пропозиція
340 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 350.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
2
Скарги
0