-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-006754-b
Торги не відбулися
340 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 701.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 701.75 UAH
Період уточнення:
24.09.2021 13:30 - 01.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим