-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-04-23-006337-a
Торги не відбулися
73 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 365.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 365.50 UAH
Номер:
8fa4f38a76744f0c876d6206db179e88
Внутрішній номер закупівлі:
9664741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-23-006337-a
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
365.50 UAH
Період уточнення:
23.04.2021 23:35 - 29.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2021 23:35 - 09.05.2021 12:00
Аукціон:
11.05.2021 15:23 - 11.05.2021 15:44
Період кваліфікації:
11.05.2021 15:44 - 17.05.2021 17:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату після отримання товару згідно наданої видаткової накладної протягом 10 календарних днів з дати отримання товару при наявності фінансування. У випадку відсутності фінансування, Покупець зобов’язується провести оплату протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня надходження коштів на його рахунок. Договір може бути розірваний у разі відсутності фінансування, про що Покупець повідомляє Продавця протягом трьох днів, з дня повідомлення Покупцем та Продавцем укладається додаткова угода.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальний тренажер
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Місце постачання
49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЧЕРНИШЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА"
Оскарження: 17.05.2021 16:53 - 28.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2438814622
-
Контактна особа:
Людмила Чернишева +380667681077 info@meryl.com.ua
-
Адреса:
03069, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ТРАВНЕВА, будинок 10, квартира 3
Оскарження: 17.05.2021 16:53 - 28.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
73 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.05.2021 16:53
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
0
ФОП "КОРКІН ДМИТРО ГЕННАДІЙОВИЧ"
Оскарження: 17.05.2021 17:01 - 28.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3111013671
-
Контактна особа:
Дмитро Коркін +380990620246 dd242448@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, ВУЛИЦЯ ДЮМІНА, будинок 69/22, квартира 16
Оскарження: 17.05.2021 17:01 - 28.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
73 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.05.2021 17:01
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0