-
Відкриті торги
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено тендер
73 100.00
UAH
Номер:
fd3ef119f3d145dc8de924c00cc0bfa6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-23-006659-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
73 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесу
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
23.04.2021 23:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Веслувальний тренажер
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума73 100.00 UAH