• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Торги не відбулися

68 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 343.75 UAH
Номер: 2b1be7d1cb6145af8cecc6dd055ad830
Внутрішній номер закупівлі: 11285281
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-30-001608-a   
Замовник: Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності"
Контактна особа: Анна Валеріївна Касьянова +380501467489 doshvsm2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 68 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 343.75 UAH
Період уточнення: 30.08.2021 10:27 - 05.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2021 10:27 - 15.09.2021 00:00
Аукціон: 15.09.2021 14:45 - 15.09.2021 15:08
Період кваліфікації: 15.09.2021 15:08 - 22.09.2021 20:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Веслувальний тренажер
Код ДК 021:2015: 37441400-5 Веслувальні тренажери
Кількість 1 штуки
Період постачання до 22.10.2021
Місце постачання 49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Монастирський острів, буд 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЧЕРНИШЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА"

Оскарження: 22.09.2021 19:54 - 03.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 68 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.09.2021 19:54
Відповіді на вимоги 11
Документи 5
Скарги 0
ФОП "КОРКІН ДМИТРО ГЕННАДІЙОВИЧ"

Оскарження: 22.09.2021 20:07 - 03.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 68 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.09.2021 20:07
Відповіді на вимоги 11
Документи 4
Скарги 0